chyba rename log -> year/log-year-monthchyba rename log -> year/log-year-monthchyba rename log -> year/log-year-month Knihy - Creative-K-Patchwork

Knihy

Predávam knihy o Patchworku.
Objednávky prosím zasielajte emailom alebo telefonicky.

Celtic Quilt Lesson

t_kniha-01.jpg t_kniha-01a.jpg

Na 50-tich stranách japonskej knihy "Celtic quilt lesson" nájdete podrobný popis šitia starej patchworkovej techniky "Keltský uzol" a jeho využitie na malých quiltoch, taškách, malých taštičkách.

Meshworks with Fabric

t_kniha-02.jpg t_kniha-02a.jpg

Ak začnete listovať túto krásnu japonskú knihu zistíte, že nepotrebujete vedieť ani slovko po japonsky a necháte sa inšpirovať množstvom nápadov. V tejto knihe sú krásne veľké detailné obrázky návodov ako sa prepletajú látky a stužky do rôznych geometrických obrazcov. Nájdete tu aj podrobne rozkreslené návody ako si ušiť tašku, kabelku, kozmetickú taštičku, peňaženku, vankúšik či vestu.

Floral Patchwork Quilt

t_kniha-03.jpg t_kniha-03a.jpg

Kniha plná patchworkových kvetov je nevyčerpateľmých zdrojom nápadov ako si vniesť kúsok prírody do svojich quiltov. Na 114-tich stranách podrobných popisov a obrázkov nájdete inšpirácie na kvetinové quilty, vitrážové quilty, kvetiné aplikácie. Hodnotenie: *****

Patchwork Made from Jeans

t_kniha-04.jpg t_kniha-04a.jpg

V tejto japonskej knihe sa dozviete, čo všetko sa dá vyčariť z kúskov rifloviny. Ak máte radi jeansové oblečenie a patchwork, tak potom je táto kniha určená práve Vám. Nájdete v nej zaujímavé nápady, podrobné popisy ako si ušiť originálnu tašku, kabelku, deku či iné zaujímavé doplnky z rifloviny a na čo sa dajú použiť všetky odstrižky zo starého jeansového oblečenia.


110 BEST SELECTION

t_kniha-05.jpg

Máte radi tie malé drobnosti, ktorých nikdy nie je dosť a vždy vás potešia ? Alebo chcete niekoho prekvapiť malou drobnosťou a už ste vyčerpali nápady. Objavte v tejto japonskej knihe 110 drobností na potešie a k nim strihy a návody na ich vyhotovenie.

Patchwork Baby

t_kniha-06.jpg

Kniha plná nápadov a strihov pre najmenších.

Patchwork und Quilten

t_kniha-07.jpg

Už názov "úvod do techník a tradičných vzorov" Vás láka nazrieť do vnútra tejto malej knižky a vyskúšať si ušiť vankúšik v tradičnom vzore, alebo ako ľahko sa dá urobiť jeho okraj či aplikácia.

Patchwork Grundlagenbuch

t_kniha-08.jpg

Základná kniha o patchworku - tak by sa dal preložiť názov tejto publikácie. Obsahuje množstvo návodov, podrobných popisov, vysvetlení a fotografií. Doporučujem nielen začiatočníkom ale aj všetkým ktorý sa ešte stretávajú s akýmkoľvek menším či väčším problémom pri vytváraní svojich dielok. V tejto knihe nájdete naň riešenie.

Patchwork mit Omnigrid

t_kniha-09.jpg

Kniha plná nákresov a inštrukcií ako sa naučiť pracovať a využívať základné patchworkové pomôcky: rezač, pravítko a podložku, a zjednodušiť strihanie a šitie zložitých vzorov ako napríklad "LONE STAR" či "SPINNING STAR".


Kaffe Fassett - Caravan of Quilts

t_kniha-10.jpg

Kniha od svetoznámeho amerického dizajnéra žijúceho v Londýne, v nemčine. Obsahuje nádherné fotografie látok navrhnutých Kaffe Fassettom, prekrásne návrhy quiltov, 20 návodov na rôzne techniky patchworku, šablóny, zoznam originálnych látok Kaffe Fassetta ktoré sa dajú objednať a malý kurz základov patchworku. Je to nádherná a obsiahla kniha v ktorej objavíte stále nové a nové nápady pre každú príležitosť a do každého typu obývateľného priestoru domu, chalupy, či bytu.

Nähen im Landhaus-Stil für Haus & Garten

t_kniha-11.jpg

Táto prekrásna kniha o dekoráciach šitých v takzvanom "vidieckom štýle" predstavuje nekonečné možnosti a veľa ideí ako vhodne skrášliť aj dielkami z patchworku takmer všetky priestory a miestnosti domu, terasy a záhrady, ktoré už aj u nás bývajú často miestom rodinných a slávnostných udalostí. Obsahuje aj šablóny na niektoré publikované dielka.

Patchwork – Patchwork und Quilten Grundkurz

t_kniha-12.jpg

Táto publikácia v nemeckom jazyku je plná plnofarebných návodov a predlôh pre vyhotovenie prekrásneho patchworku alebo quiltu. Všetky návody ktoré obsahuje sú označené stupňom obtiažnosti, takže necháva na Vás ktorú patchworkovú techniku vyskúšate ako prvú. V závere tejto nádhernej knižky je uvedený malý základny kurz šitia patchworku a quiltu, ako aj rôzne tipy a triky pre rýchle pochopenie tejto populárnej techniky.

Wohn-Ideen mit Stoff

t_kniha-13.jpg

Prekrásna publikácia, ktorá Vás prevedie cez 40 úplne nových modelov a dizajnov v bytových doplnkoch pre každú príležitosť, v období celého roka. Obsahuje podrobné návody na každý publikovaný bytový doplnok pre Váš byt, dom alebo záhradu. V poslednej kapitole sú nakreslené predlohy a šablóny, podľa ktorých si vytvoríte aj svoje originálne aplikácie a dielka podľa Vašej fantázie.


Séria kníh z vydavateľstva Th. Schäfer

t_kniha-14.jpg t_kniha-15.jpg t_kniha-16.jpg t_kniha-17.jpg t_kniha-18.jpg t_kniha-19.jpg

Nové knihy z vydavateľstva OZ Creativ

t_kniha-20.jpg t_kniha-21.jpg t_kniha-22.jpg

Vybrali ste si? Objednajte si tovar emailom alebo telefonicky.


Spriatelené stránky:
www.hobby-origin.net www.amretasgraphics.com